Kurs Wychowawcy Wypoczynku

Jesteś cierpliwy, empatyczny, a kreatywność to Twoje drugie imię? 😁

Szukasz szkolenia, które nauczy Cię jak być wyjątkowym wychowawcą i partnerem w wakacyjnej przygodzie swoich podopiecznych?

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kursie na Wychowawcę Wypoczynku organizowanym przez naszą Fundację.

Jakie warunki należy spełnić?

✔️ Ukończone 18 lat.
✔️ Wykształcenie średnie (posiadanie świadectwa ukończenia szkoły średniej).
✔️ Dobry stan zdrowia.

Podczas kursu wraz z Bartłomiejem Marszałkiem poznasz tajniki pracy jako wychowawca w atmosferze wspólnej nauki i rozwoju.

Bartłomiej Marszałek – Dyrektor ds. projektów edukacyjno-rozwojowych w TDJ Foundation. Z powodzeniem współtworzył projekty, które obejmowały rekrutację i wyszkolenie ponad 100-osobowej kadry wychowawczej, tutorskiej i eksperckiej, pracującej z blisko 500 dziećmi i młodzieżą w Polsce. Trener, psycholog, badacz efektów empowermentu psychologicznego i społecznościowego, wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Psychologia oraz Psychologia Edukacji. Od 2012 aktywnie zaangażowany zawodowo w realizację projektów społecznych. Zaangażowany w budowanie Campus Bemke – wyjątkowego miejsca na edukacyjnej mapie Polski. Absolwent Uniwersytetu SWPS, kierunku Psychologii Rozwoju Osobistego i Coachingu. Prelegent min.: Międzynarodowej Konferencji Uniwersytetu SWPS w 2014, Międzynarodowego Kongresu Tutoringu w Kijowie w 2020. W latach 2013/2014/2015 otrzymał Nagrodę Rektora VIS (Very Important Student) za osiągnięcia na tle społecznym. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, pasjonat wędrówek górskich.

Termin kursu:

22-23 kwietnia i 13-14 maja

 

Koszt szkolenia

330 zł

 

Miejsce kursu:

Campus Bemke
Klecza Dolna 1 | 34-124 Klecza Górna

Po szkoleniu istniej możliwość aplikowania na wychowawcę wakacyjnych półkolonii organizowanych przez Campus Bemke.

Organizator:

Zapisz się na newsletter