Szkoła muzyczna Yamaha startuje na Campusie Bemke

Nauka gry i śpiewu ze szkołą Yamaha

Campus Bemke rozpoczął współpracę ze szkołą muzyczną Yamaha. Nasi uczniowie nauczą się na zajęciach pozalekcyjnych gry na gitarze, keyboardzie oraz wokalu.
Szkoły muzyczne Yamaha to sieć placówek, których program wspiera edukację muzyczną osób na całym świecie. Teraz rozpoczynają działalność również na Campusie Bemke.

Prowadzone są zajęcia w trzech obszarach i różnych grupach wiekowych:

  • Nauka śpiewu (zajęcia grupowe dla 8-10 osób) dla klas 0-3 i 4-8.
  • Nauka gry na gitarze (zajęcia grupowe dla 4-6 osób) dla klas 0-3 i 4-8.
  • Nauka gry na keyboardzie/pianinie (zajęcia grupowe dla 4-6 osób) dla klas 0-3 i 4-8.

Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z teorią muzyki, zapisem nutowym, a także przygotują repertuar, który będzie zaprezentowany podczas uroczystości szkolnych lub na specjalnie przygotowanym koncercie.

Koszt zajęć to 120 zł miesięcznie. Obecnie zapisana jest maksymalna liczba osób.

Zajęcia poprowadzą m.in.:

Krzysztof Odrobina – pianista, kompozytor, producent i pedagog. Współpracuje min. z Kubą Badachem, Staszkiem Soyką, Natalią Niemen, Magdą Steczkowską. Twórca min: widowiska muzycznego „Święty z Wadowic – Jan Paweł II”, „Młyn Jazz Festival Wadowice”, „Muzyczne Wadowice”. Od 15 lat jest dyrektorem Szkoły Muzycznej Yamaha, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel gry na pianinie i instrumentach klawiszowych

Sara Paczyńska – prowadzi zajęcia wokalne. W lipcu 2022 ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Przez ostatnie 3 lata pracowała z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi nauczając ich śpiewu, gry na skrzypcach, pianinie oraz prowadząc zajęcia umuzykalniające. Sama rozwija się muzycznie koncertując w orkiestrach, zespołach oraz jako solistka. Swoją wiedzę pedagogiczną wciąż poszerza na warsztatach i kursach z prowadzenia zajęć umuzykalniających. Sara jest pozytywną i kreatywną nauczycielką, dzielącą się swoją pasją do muzyki z największą przyjemnością.

Zapisz się na newsletter