Wakacje z Pasją! – Obozy letnie 2024

Podróżowanie bez rodziców pozwala dziecku na rozwijanie poczucia niezależności i samodzielności. Musi ono podejmować decyzje na własną rękę, co jest ważnym krokiem w kierunku dorosłości. Takie doświadczenie wymaga od dziecka pewnej organizacji, planowania i samodyscypliny. Musi zadbać o swoje rzeczy, zarządzać czasem i dbać o własne potrzeby. Ponadto podjęcie wyzwań związanych z samodzielną podróżą oraz pokonanie obaw może zwiększyć pewność siebie dziecka. To pomaga mu w budowaniu pozytywnego obrazu siebie i radzeniu sobie w przyszłych sytuacjach wymagających odwagi.

Ty, jako rodzic, możesz zadbać o to, aby to doświadczenie było życiowo cenne dla Twojego dziecka. Już dziś dołącz do Wakacji z Pasją, które są nie tylko gwarancją przygód, ale też pozwalają budować osobowość i kształtować życie Twoich pociech.

CZYM SĄ WAKACJE Z PASJĄ?
 • Wakacje z Pasją to autorski letni program w formie obozów i półkolonii dla dzieci w wieku 7-15 lat, które pozwolą im zdobyć cenne doświadczenie w otoczeniu natury. Nasze zajęcia nastawione są na dobrą zabawę dla Twojego dziecka, ale przy okazji wspomogą jego wszechstronny rozwój. Każdy uczestnik będzie miał okazję kształtować pozytywne cechy, takie jak odwaga, wytrwałość i samodzielność, a także zwiększać poczucie własnej skuteczności oraz wiary we własne siły.
 • Wakacje z Pasją to również bezpieczne środowisko, w którym dziecko będzie miało możliwość uczestniczenia w różnorodnych aktywnościach przy wsparciu naszej doświadczonej kadry, w obecności psychologa i/lub pedagoga. Dlatego każdy rodzic może być spokojny i zadowolony z wyboru Wakacji z Pasją, wiedząc, że dziecko spędza czas w miejscu, gdzie dba się o jego bezpieczeństwo, zapewniając radosną atmosferę nauki, rozwoju i zabawy w czasie wakacji.
KORZYŚCI Z UDZIAŁU W PROJEKCIE

Biorąc udział w Wakacjach z Pasją Twoje dziecko może:

 • odkrywać i rozpoznawać różne zainteresowania dzięki wsparciu odpowiednio dobranych trenerów, dla których pasja stała się sposobem na życie
 • budować motywację do uczenia się poprzez przedstawienie nauki jako fascynującego zjawiska
 • budować samodzielność radzenia sobie bez wsparcia rodziców – środowisko naturalnych wyzwań doświadczać wsparcia ze strony pedagoga, zespołu w samodzielnym budowaniu relacji
 • pokonywać własne lęki, dzięki bezpiecznej obecności wychowawców i asystentów, zgodnie z myślą Marii Montessori – „pomóż mi zrobić to samemu”
 • pracować na kontrakcie, który jest narzędziem przeniesienia poczucia kontroli do wewnątrz
 • budować wiarę we własne możliwości
 • odkryć inną perspektywę na popełniane błędy – wyciąganie wniosków i nauka na przyszłość
 • doświadczyć rozwiązywania konfliktów zgodnie z modelem NVC (komunikacja bez przemocy)
 • doświadczyć różnorodności zespołu i szacunku w przedstawianiu własnych poglądów
 • sprawdzić podczas finału nabyte umiejętności i osiągnąć sukces, odbierany jako nagroda za podjęte wysiłki
 • uczyć się współpracy jako wartości integrującej grupę, doświadczyć pasji jako zaangażowania, otworzyć się na potrzeby drugiego człowieka i wzajemnie wspierać się w grupie
 • budować relacje off-line bez pośrednictwa komunikatorów, jako przeciwdziałanie uzależnieniom technologicznym
 • poczuć wspólnotę i przyjaźń z innymi uczestnikami i wychowawcami
 • doświadczyć relacji opartej na modelu NVC i szacunku ze strony dorosłych.

 

OPIS OBOZÓW

 

Na obozie Gamification uczestnicy, pod okiem wykwalifikowanej kadry, uczą się wartościowych umiejętności życiowych poprzez rywalizacyjne zajęcia.
Dowiedz się więcej

 

Adventure to niezwykłe doświadczenie, w którym uczestnicy odkrywają siłę w sobie, przekraczają własne granice i zbliżają się do natury poprzez różnorodne aktywności przetrwania i doznanie prawdziwej przygody.
Dowiedz się więcej

 

 • Science – termin: 11.08–17.08 

Obóz Science zabiera w fascynującą podróż przez świat nauki, zogniskowaną wokół czterech fundamentalnych żywiołów: ogień, woda, powietrze i ziemia.
Dowiedz się więcej

 

Podczas obozu Creative uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję do eksplorowania różnych dziedzin sztuki, rozwijania swojej kreatywności i współpracy w zespołach.
Dowiedz się więcej

 

Heroes Academy rozwija charakter, kreatywność i zdolność stawiania czoła wyzwaniom. Każdy dzień to próba sił, a każda zdobyta umiejętność to kolejny krok w stronę własnego bohaterstwa.
Dowiedz się więcej

 

 

ZAPISZ SIĘ NA WAKACJE Z PASJĄ

Już teraz możesz zarezerwować miejsce dla Twojego dziecka na Wakacjach z Pasją!

Zapisz się na newsletter