Wyrażaj się! Fun&Art Week na Campusie Bemke 19-23 sierpnia 

Jeśli masz 15-19 lat i nie chcesz się nudzić w kilka sierpniowych dni, to zapraszamy na Fun&Art Week na Campusie Bemke!

Połączenie relaksu z rozrywką i sztuką! 
Ciekawe spotkania, inspirujące towarzystwo i mnóstwo fun’u.
 • Nie zapraszamy Cię do dyskusji, wytężania umysłu czy wymyślania projektów.
 • Nie będziemy Cię oceniać, przyznawać punktów i wręczać dyplomów.
 • Nie dostaniesz uwagi za spóźnienie, ani nie zostaniesz po lekcjach.
Zapraszamy Cię do innego wymiaru eksplorowania i badania świata!
 • Może odkryjesz nową pasję? A może tylko dowiesz się jak robić lepsze zdjęcia i przenieść swój profil na Instagramie na wyższy poziom?
 • Może ten beat, który cały czas chodzi Ci po głowie, w końcu zabrzmi w głośnikach?
 • Może rysunki, które mimowolnie powstają na marginesach Twoich zeszytów, staną się całością na większym formacie?
Nie przekonasz się, dopóki nie wpadniesz na Campus!
Zapraszamy do spotkania, odkrywania, próbowania i chillowania!

Pamiętaj!  Nie musisz być artystą, nie trzeba się znać na literaturze, teatrze, fotografii czy muzyce, aby do nas dołączyć. Wystarczą chęci i otwarcie się na coś nowego.

Naszą bazą będzie Campus Bemke w Kleczy pod Wadowicami. Każdego dnia zaplanowaliśmy warsztaty na miejscu lub podczas wypraw.

 • Koszt uczestnictwa to jedynie 200 zł.
 • Ilość uczestników: 20 osób.

 

PLAN

Spotykamy się w dniach 19-23 sierpnia, 9.00-16.00, z przerwą obiadową (obiad jemy razem na Campusie).

Opiekę nad całością sprawują Katarzyna Kanowska i Anna Chowaniec, natomiast każdy dzień ma swój temat przewodni i swojego przewodnika.

 • 19.08 Integracja, poznajemy się, rozkręcamy i powoli włączamy mały tryb szaleństwa.
 • 20.08 NATURA w roli głównej pod wodzą Ryszarda Kulika, który zabierze nas na wyprawę po okolicy i pokaże, co my tu możemy odnaleźć.
 • 21.08 dzień TEATRu – wyprawa do Krakowa do Narodowego Starego Teatru, gdzie w przestrzeni MICET-u popróbujemy sobie różnych rzeczy pod okiem specjalisty, sprawdzimy też, czy w Krakowie pieką dobra pizzę.
 • 22.08 FOTOGRAFIA – mistrzyni autoportretów, fotografka-artystka nauczy nas, jak najlepiej wyrazić siebie za pomocą tej sztuki! Edyta Filipek-Bajor.
 • 23.08 DŹWIĘK, MUZYKA, ŚPIEW – radosna spontaniczna zabawa, trochę tworzenia i podsumowywania pod okiem, a właściwie uchem Oli Denkowicz.

 

Spieszcie się z zapisami! 

 

Nasi instruktorzy:

Aleksandra Denkowicz – absolwentka szkoły muzycznej i studiów pedagogicznych. Założycielka zespołów muzycznych dla najmłodszych. Specjalizuje się w dźwiękoterapii, bada wpływ dźwięków na ludzi.

Edyta Filipek-Bajor – fotografka. Interesuje ją fotografia krajobrazowa, reportażowa, rejestrowanie zastanych momentów. Sama siebie nazywa „specjalistką od autoportretów”, zawodowo realizuje również sesje portretowe.

Katarzyna Kanowska – polonistka, pedagożka teatru, tutorka w programie rozwoju eduliderów, koordynatorka programów edukacyjnych i kulturowych, liderka Teatroteki Szkolnej, edukatorka kulturowa, autorka książek do matury.

Ryszard Kulik – psycholog, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, autor książek poświęconych relacji człowiek – przyroda, zapalony rowerzysta, włóczykij i miłośnik prostego oraz dzikiego życia poza głównym nurtem cywilizacji. W metodach pracy wykorzystuje warsztat opierający się na podejściu nawiązującym do ekopsychologii i filozofii głębokiej ekologii.

Pedagodzy teatru z Narodowego Starego Teatru w Krakowie.

Zapraszamy!

Zapisz się na newsletter